RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Napastnik włamał się do domu i strzelał do kobiety. Na koniec ukradł jeszcze torebkę (FILM)

12 kwiecień 2019
(1 głos)
Autor: 
Napastnik włamał się do domu i strzelał do kobiety. Na koniec ukradł jeszcze torebkę KPP Krosno Odrz.

Brutalny napad w jednym z mieszkań w Krośnie Odrzańskim. Napastnik oddał kilka strzałów z broni pneumatycznej w kierunku lokatorki. Na koniec ukradł jej jeszcze torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Wszystko wydarzyło się w środę, 10 kwietnia, w Krośnie Odrzańskim. Około godziny 5:00 do jednego z mieszkań siłą wdarł się mężczyzna i zaczął poszukiwać swojej znajomej. - W pewnej chwili, gdy ją zobaczył, wyjął pistolet i oddał w jej kierunku kilka strzałów. Posługiwał się bronią pneumatyczną łudząco przypominającą broń palną - relacjonuje kom. Norbert Marczenia z krośnieńskiej policji.

Mężczyzna szybko wyszedł z domu. W międzyczasie zdołał on jeszcze zabrać z lokalu torebkę z dokumentami i pieniędzmi. Kobieta, do której strzelał napastnik, doznała obrażeń ciała. Na szczęście jej życie nie było zagrożone.

O całej sytuacji została powiadomiona lokalna policja. Do działań ruszyli funkcjonariusze kryminalni, którym udało się ustalić tożsamość napastnika. - Niespełna trzy godziny później został on zatrzymany przez służby kryminalne. 35-letni mieszkaniec Krosna Odrzańskiego został przewieziony do komendy - informuje kom. Marczenia.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci odzyskali też część skradzionego mienia. Mężczyzna usłyszał już zarzut naruszenia miru domowego, kradzieży pieniędzy i dokumentów, a także uszkodzenia ciała. W tym samym dniu Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim zastosował wobec niego tymczasowy areszt na trzy miesiące.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.