Niebezpieczny wypadek w Stypułowie (ZDJĘCIA)

01 czerwiec 2016
(1 głos)
Autor: 
KP PSP Nowa Sól

Wczoraj o godz. 10.50 nowosolscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku w miejscowości Stypułów.

Na miejsce udały się 4 zastępy straży pożarnej w tym dwie z Nowej Soli, Kożuchowa i Stypułowa. Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do wypadku z udziałem auta osobowego marki Lanos z samochodem ciężarowym marki Volvo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym, którym podróżowały 3 kobiety nie dostosowała prędkości do mokrej nawierzchni, w wyniku czego straciła panowanie nad autem uderzając w ciężarówkę.

Na miejsce wypadku przybyła karetka pogotowia, która udzieliła pomocy trzem osobom poszkodowanym. Akcja straży pożarnej trwała do godz. 13.10.

KP PSP Nowa Sól

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.