RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Samochód ciężarowy zderzył się z lawetą. Droga była zablokowana przez kilka godzin

13 kwiecień 2019
(2 głosów)
Samochód ciężarowy zderzył się z lawetą. Droga była zablokowana przez kilka godzin OSP Rzepin

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę na Drodze Wojewódzkiej numer 137 na odcinku Serbów - Ośno Lubuskie. Na prostym odcinku drogi zderzyły dwa pojazdy, samochód ciężarowy oraz laweta z przyczepą. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

W sobotę, 13 kwietnia, kilka minut przed godziną 12 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Słubicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na Drodze Wojewódzkiej numer 137 na odcinku Serbów - Ośno Lubuskie. Do zdarzenia zadyspownowane zostały łącznie 4 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Rzepina oraz Kowalowa. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz przystąpili do udzielania pomocy osobom poszkodowanym. 

W wyniku zdarzenia samochód ciężarowy zjechał z drogi i przewrócił się na bok. Laweta zatrzymała się w poprzek jezdni blokując tym samym przejazd. Wywróceniu uległa również przyczepa z busem. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, to kierowca ciężarówki. Mężczyzna został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego i trafił do szpitala na szczegółowe badania. 

Na miejscu przez kilka godzin pracowali funkcjonariusze policji, droga w miejscu wypadku była zablokowana. Wciąż występują utrudnienia w ruchu.

Fot. OSP Rzepin

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.