Potrącił dwie kobiety i zbiegł z miejsca. Policja prosi o pomoc

16 kwiecień 2019
(2 głosów)
Potrącił dwie kobiety i zbiegł z miejsca. Policja prosi o pomoc Redakcja

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 29 marca 2019 roku w Witnicy.

Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. poszukują świadków wypadku, do którego doszło 29 marca 2019 roku o godzinie 17:27 na ul. Starzyńskiego 17 w Witnicy (za sklepem „Delikatesy Centrum”). Nieustalony mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra (koloru ciemno-zielonego, hatchback, 5-cio drzwiowy) podczas cofania potrącił dwie kobiety, które doznały obrażeń. Kierowca nie udzielił pomocy i odjechał.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu kierowcy opla proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 957 38 20 78 lub zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Wyszyńskiego 122.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.