22-letni student wypadł z okna akademika w Zielonej Górze. Jest w ciężkim stanie

17 kwiecień 2019
(2 głosów)
22-letni student wypadł z okna akademika w Zielonej Górze. Jest w ciężkim stanie Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Z okna trzeciego piętra akademika "Rzepicha" przy ul. Podgórnej w Zielonej Górze wypadł 22-letni student, obywatel Turcji, który przyjechał na zielonogórską uczelnię z programu Erasmus. Stan młodego mężczyzny określany jest jako ciężki.

W środę, 17 kwietnia, o godzinie 1 w nocy zielonogórscy policjanci zostali wezwani do akademika "Rzepicha" przy ul. Podgórnej, gdzie z okna pokoju na 3 piętrze wypadł młody mężczyzna. Na miejscu zdarzenia pracował również Zespół Ratownictwa Medycznego, ciężko ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie jeszcze w nocy przeszedł wielogodzinną operację. 

Pacjent w stanie ciężkim przybywa na oddziale intensywnej terapii. W nocy przeszedł rozległą operację, która trwała około 5 godzin. - podaje Sylwia Malcher-Nowak - Rzecznik Prasowy Szpital Uniwersytecki imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze.

- Mężczyźnie została pobrana krew na zawartość alkoholu i narkotyków, czekamy na wyniki badań. Przesłuchiwani są teraz świadkowie i inni studenci wymiany zagranicznej. - podaje podinsp. Małgorzata Barska - Rzecznik Prasowy KMP w Zielonej Górze.

Nie wiadomo jak doszło do tego zdarzenia, z pewnością kluczowe w sprawie będą zeznania świadków oraz wyniki badań krwi. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.