Wypadek na S3. Występują utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)

17 kwiecień 2019
(2 głosów)
Wypadek na S3. Występują utrudnienia w ruchu

Do zdarzenia doszło na 88 kilometrze trasy S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Zablokowany jest jeden pas ruchu.

Na prawym pasie ruchu w kierunku Szczecina kierowca ciężarówki marki Scania najechał na tył pojazdu marki Aixam, na który wystarczy posiadać kategorię B1. Zderzenie było na tyle silne, że tył osobówki został całkowicie zniszczony.

Kobieta kierująca małym pojazdem była w nim uwięziona. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby uwolnić poszkodowaną. - Prawdopodobnie doznała ona urazu kręgosłupa, lecz nadal czekamy na dokładne informację - mówi st. sierż. Mateusz Sławek z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Na miejscu nadal pracują policjanci z gorzowskiej drogówki. - Kierowca ciężarówki był trzeźwy - dodaje Sławek.

Fot. OSP Kłodawa

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.