Palił marihuanę na gorzowskim bulwarze. Zatrzymali go strażnicy miejscy

18 kwiecień 2019
(1 głos)
Autor: 
Palił marihuanę na gorzowskim bulwarze. Zatrzymali go strażnicy miejscy SM Gorzów

Gorzowscy strażnicy miejscy zauważyli w środowe popołudnie mężczyznę, który palił marihuanę na bulwarze. Na miejsce wezwano patrol policji. Młody mężczyzna został zatrzymany.

W środę, 17 kwietnia, funkcjonariusze straży miejskiej patrolowali tereny wokół nadwarciańskiego bulwaru. Nagle wyczuli oni charakterystyczny zapach przypominający marihuanę.

- W odległości kilku metrów od tego miejsca zauważyli mężczyznę, siedzącego przy nabrzeżu rzeki i wykonującego ruchy przypominające palenie papierosa. Po sprawdzeniu okazało się, że palił tak zwanego "jointa", wyrób przypominający swoim wyglądem papierosa, wypełnionego suszem marihuany - relacjonuje Bolesław Romańczyk, Zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim.

Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go na komendę, gdzie policjanci z Wydziału Narkotykowego wykonali z nim niezbędne czynności. Ponadto przedstawiony został mu tam zarzut posiadania środków odurzających.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.