RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Podejrzany o zabójstwo zatrzymany (ZDJĘCIA)

01 czerwiec 2016
(2 głosów)
Autor: 
KWP Gorzów Wlkp

Lubuscy policjanci wytypowali i zatrzymali osobę podejrzaną o zabójstwo 18-latki z Kostrzyna.

Bardzo intensywnie prowadzone działania śledczych pozwoliły na przedstawienie 27-latkowi zarzutu zabójstwa. Policja i Prokuratura będą wnioskowali o aresztowanie mężczyzny, który przyznał się już do pozbawienia życia młodej kobiety.

Sprawa ta stanowi modelowy przykład pracy policji i prokuratury, który bardzo szybko pozwolił na wiążące ustalenia i w konsekwencji zatrzymanie osoby podejrzanej o zabójstwo. 27-latek może spędzić resztę życia w więzieniu.

żródło: www.lubuska.policja.gov.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.