Ciężarówka najechała na osobówkę w Zielonej Górze

24 kwiecień 2019
(1 głos)
Autor: 
Ciężarówka najechała na osobówkę w Zielonej Górze Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 24 kwietnia, około godziny 15:00. Na wiadukcie na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze ciężarówka najechała na osobówkę. Stworzyły się długie korki.

Kierowca ciężarówki marki Man jadąc w kierunku Elektrociepłowni najechał na tył Seata. Zderzenie było dość silne, tył Seata został mocno zniszczony. Podróżowała nim tylko jedna osoba.

Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Z czasem pojazdy zostały przestawione na prawy pas ruchu. Na miejsce przybył patrol policji z zielonogórskiej drogówki.

Uczestnicy stłuczki nie doznali poważniejszych obrażeń. Wszyscy opuścili samochody o własnych siłach nie potrzebowali pomocy medycznej. Kobieta kierująca Seatem we własnym zakresie udała się do szpitala na badania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.