Kolejna kolizja na wiadukcie w Zielonej Górze. Zderzyły się cztery pojazdy (ZDJĘCIA)

25 kwiecień 2019
(2 głosów)
Autor: 
Kolejna kolizja na wiadukcie w Zielonej Górze. Zderzyły się cztery pojazdy Redakcja

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 kwietnia, około godziny 13:00. Na wiadukcie na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze najechały na siebie trzy osobówki oraz bus z firmy kurierskiej. Stworzyły się długie korki.

Kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Golf jechała prawym pasem ruchu w kierunku ronda PCK. Kiedy podjeżdżała pod górę, najechała na tył Seata, który odbił się i uderzył w Peugeota z firmy kurierskiej. Na koniec bus wpadł jeszcze na osobową Toyotę.

Wszyscy uczestnicy nie doznali poważniejszych obrażeń i nie potrzebowali pomocy medycznej. W wyniku zdarzenia najbardziej uszkodzony został Volkswagen oraz Seat. Z obu pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne. Zabezpieczył je zastęp strażaków, który przybył na miejsce razem z patrolem policji.

Funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizja drogowa. Sprawcą została kobieta jadąca Volkswagenem. Na czas obsługi kolizji przez policjantów zablokowany był prawy pas ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.