Auto wjechało w barierki w Zielonej Górze. Kierowca uciekł, został pasażer z psem

02 maj 2019
(1 głos)
Auto wjechało w barierki w Zielonej Górze. Kierowca uciekł, został pasażer z psem Redakcja

Samochód osobowy wjechał w barierki oddzielające drogę od chodnika na wiadukcie na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Kierowca uciekł a na miejscu zdarzenia pozostał pasażer z psem. Na miejscu pracowały służby ratownicze. 

W środę, 1 maja, około godziny 23:30 na wiadukcie na ulicy Zjednoczenia samochód osobowy marki Ford Galaxy jadąc w kierunku Przylepu z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w barierki oddzielające drogę od chodnika. Pojazd musiał poruszać się z nadmierną prędkością o czym świadczą uszkodzenia infrastruktury drogowej oraz samego auta. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 1 w Zielonej Górze. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator z rozbitego pojazdu oraz zabezpieczyli wyciek substancji ropopochodnej. Na miejsce przybył również patrol policji w wydziału ruchu drogowego. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny tego feralnego zdarzenia.

Z relacji świadków wynika, że zaraz po zdarzeniu kierowca Forda oddalił się w nieznanym kierunku. Na miejscu pozostał jednak pasażer wraz z psem. Świadkowie twierdzą, że zarówno kierujący jak i pasażer mogli być pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna, który pozostał na miejscu twierdzi, że pojazd został zepchnięty przez inny samochód kierowany przez kobietę. Sprawa jest znacząco zagmatwana i trudna do jakiejkolwiek analizy. 

Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Przylepu. Na miejscu pracuje patrol policji.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.