Groźne zdarzenie w Gorzowie Wielkopolskim. Osobówka wjechała pod szynobus

04 maj 2019
(4 głosów)
Autor: 
Groźne zdarzenie w Gorzowie Wielkopolskim. Osobówka wjechała pod szynobus

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę, 4 maja, w Gorzowie Wielkopolskim. Przed godziną 12:00 na ulicy Sulęcińskiej kierowca samochodu osobowego wjechał pod szynobus. Wiadomo, że na przejeździe kolejowym nie działały rogatki.

Kierujący pojazdem marki Seat jechał ul. Sulęcińską w kierunku ronda Poznańskiego. Dojeżdżając do przejazdu kolejowego, zignorował znak STOP postawiony od kilku dni i wjechał wprost pod szynobus relacji Zielona Góra - Gorzów Wielopolski. Ponadto pewne jest to, że na przejeździe nie działały rogatki, lecz zostało to odpowiednio oznakowane.

Do zdarzenia wysłano 3 zastępy straży pożarnej, w tym ochotników z Deszczna. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozbitego pojazdu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejscu cały czas pracują policjanci oraz przedstawiciele kolei. Ulica Sulęcińska jest zablokowana. Wstrzymany został także ruch pociągów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.