RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Napad z bronią w ręku na sklep w Zielonej Górze. Policja szuka sprawcy (ZDJĘCIA)

07 maj 2019
(3 głosów)
Autor: 
Napad z bronią w ręku na sklep w Zielonej Górze. Policja szuka sprawcy Redakcja

Nieznany mężczyzna wszedł wieczorem do sklepu przy ul. Strzeleckiej w Zielonej Górze i zaszantażował starszego ekspedienta. Prawdopodobnie udało mu się ukraść pieniądze z kasy.

Do napadu doszło we wtorek, 7 maja. Około godziny 22:30 do sklepu przy ulicy Strzeleckiej wszedł młody mężczyzna, który zagroził sprzedawcy przedmiotem przypominającym broń. Napastnik zdołał ukraść cały utarg z kasy fiskalnej, a następnie uciekł w nieznanym kierunku.

Na miejsce od razu skierowano najbliższe patrole. Funkcjonariusze sprawdzają monitoring, aby ustalić rysopis sprawcy. Zabezpieczone zostaną także wszelkie ślady. Wkrótce poszukiwania bandyty rozpoczną policyjni przewodnicy z psami służbowymi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.