RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Kierowca miał 4 promile (ZDJĘCIA)

03 czerwiec 2016
(3 głosów)
Autor: 

Gorzowscy policjanci zatrzymali kierowcę, który jechał mając w organizmie 4 promile. Kompletnie pijany mężczyzna nie wiedział gdzie się znajduje. Noc spędził w gorzowskiej komendzie. Po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty.

Funkcjonariusze gorzowskiej drogówki patrolowali wczoraj (2 czerwca) ulice miasta. Kilka minut po godz.20 na ul. Górczyńskiej zauważyli opla astrę, którego tor jazdy mógł wskazywać na nietrzeźwość kierowcy. Pojazd poruszał się od lewej do prawej krawędzi drogi. Kierowca został zatrzymany przez policjantów. Mundurowi wyczuli alkohol, dlatego sprawdzili trzeźwość 45-latka. Urządzenie wskazało 4 promile, czyli maksymalny wynika dla urządzenia. Mężczyzna bełkotliwie mówił, nie wiedział gdzie jest i dlaczego został zatrzymany. Kontakt z nim był utrudniony. Opel został odholowany na policyjny parking, a funkcjonariusze z 45-latkiem udali się do komendy. Tu kolejny raz sprawdzili trzeźwość kierowcy. Urządzenie stacjonarne wskazało ponad 4 promile. Mężczyzna noc spędził w gorzowskiej komendzie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Po wytrzeźwieniu 45-latek usłyszy zarzuty związane z prowadzeniem auta w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat więzienia. Od poczatku roku gorzowscy policjanci zatrzymali 100 kierowców, którzy za kierownicę wsiedli po alkoholu.

źródło: KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.