Potrącenie kobiety na pasach w Zielonej Górze. Młody kierowca cofał

11 maj 2019
(1 głos)
Potrącenie na pasach w Zielonej Górze. Młody kierowca cofał Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 maja, około godziny 17 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Lisowskiego. Na miejscu pracowała policja oraz pogotowie.

Kierujący pojazdem marki Honda Civic, cofając potrącił kobietę, która znajdowała się na przejściu dla pieszych. Na miejsce wezwana została policja oraz Podstawowy Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy zajęli się opatrywaniem kobiety a funkcjonariusze policji ustalali jak doszło do tego feralnego zdarzenia.

- Zdarzenie została zakwalifikowane jako kolizja. - podaje podinsp. Małgorzata Barska - Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Młodemu kierowcy został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.