Tragiczny wypadek. Zginął motocyklista, ranny 11-latek trafił do szpitala

11 maj 2019
(6 głosów)
Tragiczny wypadek. Zginął motocyklista, ranny 11-latek trafił do szpitala Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W sobotę, na Drodze Wojewódzkiej numer 159 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. W wyniku zdarzenia zginął motocyklista, 11-letni pasażer trafił do szpitala. 

W sobotę, 11 maja, około godziny 18, na Drodze Wojewódzkiej numer 159 za miejscowością Murzynowo w kierunku Dobrojewa doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Ford Fiesta zderzył się z motocyklem, którym podróżowały dwie osoby. W wyniku zdarzenia motocyklista zginął na miejscu a przewożony przez niego 11-latek został przetransportowany Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. 

- Nie wiemy jeszcze jak doszło do tego zdarzenia. - podaje asp. Justyna Łętowska - Oficer Prasowy KPP w Międzyrzeczu. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny wypadku.

Kierujący Fordem został przetransportowany do szpitala, jest trzeźwy. 

Droga jest całkowicie zablokowana.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.