RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

To 60-latka wrzuciła do śmietnika młode kotki zawinięte w foliowy worek

13 maj 2019
(0 głosów)
To 60-latka wrzuciła do śmietnika młode kotki zawinięte w foliowy worek KPP Wschowa

Sławscy policjanci zaangażowani w sprawę ustalenia personaliów osoby, która 8 maja br. późnym wieczorem wrzuciła do śmietnika miejskiego zawinięte w worek foliowy młode kocięta zatrzymali mieszkankę gminy Sława, której w miniony weekend zostały przedstawiony zarzut znęcania się nad zwierzętami.

Do zdarzenia doszło 8 maja br. w Sławie. Od tamtej pory sławscy policjanci dążyli do ustalenia osoby, która późnym wieczorem wrzuciła do śmietnika pięć nowonarodzonych kociąt. Kotki trafiły pod opiekę sławskiego policjanta.

Zaangażowani w sprawę sławscy policjanci ustalili dane personalne osoby, która wyrzuciła do kosza kocięta. 60- letniej mieszkance gminy Sława w miniony weekend został przedstawiony zarzut znęcania się nad zwierzętami, do którego przyznała się.

O sprawie pisaliśmy już w piątek, 10 maja. "Małe kotki w worku foliowym wyrzucone do śmietnika. Przygarnął je policjant".

Źródło: podkom. Maja Piwowarska - Oficer Prasowy KPP Wschowa

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.