RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

23-latek kierował kradzionym autem i był pod wpływem amfetaminy

15 maj 2019
(1 głos)
28-latek kierował kradzionym autem i był pod wpływem amfetaminy Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

13 maja funkcjonariusze Straży Granicznej ze Świecka zatrzymali pochodzący z kradzieży samochód marki Vokswagen Tiguan.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku zatrzymali do kontroli samochód marki Volkswagen Tiguan na niemieckich numerach rejestracyjnych. 23-letni Polak, który kierował pojazdem nie posiadał jego żadnych dokumentów. Funkcjonariusze Straży Granicznej zauważyli, że w stacyjce zamiast kluczyka znajduje się łamak.

W trakcie kontroli pojazdu ustalono, że pojazd ten nie figuruje jako utracony. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili w jego portfelu 2,7 grama amfetaminy. Z uwagi na jego zachowanie przeprowadzono badanie na zawartość narkotyku w organizmie, które potwierdziło, że mężczyzna jest po jego zażyciu. Ponadto zatrzymany nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci ze Słubic.

Źródło: mjr SG Joanna Konieczniak - Rzecznik Prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.