RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Nie żyje 32-letni mężczyzna. To był wyrok - informują świadkowie

15 maj 2019
(1 głos)
Nie żyje 32-letni mężczyzna. To był wyrok - informują świadkowie gorzowianin.com

We wtorkowy wieczór, 14 maja przy ul. Jana Pawła II w Kostrzynie nad Odrą doszło do tragedii. Zabity został 32-letni obywatel Bułgarii, a jego 26-letnia partnerka, także obywatelka Bułgarii została ciężko ranna i przebywa w szpitalu. Walczy o życie.

Jak informuje nadkom. Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie wszystko rozegrało się przed klatką kamienicy w której mieszkali Bułgarzy. Całę zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu znajdująca się na lokalu usługowym na przeciwko. Nagranie zostało zabezpieczone przez Policję. Widać na nim, jak pod kamienicę podjeżdżają dwa samochody na bułgarskich tablicach rejestracyjnych. Z pojazdu wysiadło 5 lub 6 mężczyzn, którzy zaatakowali parę. Kobieta została obezwładniona przez jednego z napastników a pozostali mężczyń rzucili się na 32-letka.  Mężczyzna otrzymał śmiertelne ciosy nożem.

Ranna 26-latka trafiła do szpitala. Dwa noże, którymi zadano ciosy, zostały na miejscu zdarzenia. Były to dwa duże noże kuchenne. Mężczyźni po całym zdarzeniu wsiedli do samochodów i odjechali. 

To wszystko wyglądało jak wyrok - mówią świadkowie zdarzenia. -  Jestem pewny, że wszystkie osoby się znały.  Na początku wyglądało to jak bójka i nie było widać, że zadają ciosy nożem. To był wyrok.

Trwa obława za sprawcami napadu.

krew

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.