RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na DK32

15 maj 2019
(0 głosów)
Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na DK32 Czytelnik Arkadiusz

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 32 z Drogą wojewódzką numer 286, na wysokości miejscowości Gubin. Na miejscu zdarzenia pracowały służby.

We wtorek, 15 maja, o godzinie 13:30, kierujący samochodem osobowym marki Ford Fiesta, jadąc Drogą Wojewódzką numer 286 w kierunku Gubina nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi ciężarowemu marki Man, który jechał w kierunku granicy. Doszło do zderzenia pojazdów, na miejsce wezwane zostały służby. Występowały utrudnienia w ruchu.

- Na szczęście nikomu nic się nie stało, kierowcy są trzeźwi. - podaje kom. Norbert Marczenia z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. 

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Na trasie nie występują już żadne utrudnienia, ruch odbywa się płynnie.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.