RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Mężczyzna trafił do szpitala

17 maj 2019
(1 głos)
Autor: 
Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Mężczyzna trafił do szpitala Redakcja

Do zdarzenia doszło w piątek, 17 maja, po godzinie 17:00. Na ulicy Wiśniowej w Zielonej Górze kierowca osobówki potrącił rowerzystę. Poszkodowanego mężczyznę przetransportowano do szpitala.

Kierowca samochodu osobowego skręcając z ulicy Powstańców Wielkopolskich w ul. Wiśniową uderzył w rowerzystę jadącego po przejeździe dla rowerów. Na miejsce wysłano specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji.

Rowerzysta po udzieleniu pomocy przez ekipę karetki został przetransportowany do zielonogórskiego szpitala. Mężczyzna przeszedł tam wszystkie szczegółowe badania.

Początkowo droga została zablokowana. Z czasem policjanci umożliwili przejazd jednym pasem ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.