RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

W Wymiarkach płonął człowiek. W ciężkim stanie trafił do szpitala

18 maj 2019
(2 głosów)
Autor: 
W Wymiarkach płonął człowiek. W ciężkim stanie trafił do szpitala OSP Wymiarki

Dramatyczne sceny rozegrały się w piątek, 17 maja, w Wymiarkach (powiat żagański). Na terenie jednej z posesji płonął człowiek.

Tuż po godzinie 22:00 strażacy z Żagania zostali poinformowani o tym, że przy jednym z budynków w Wymiarkach płonie mężczyzna. Zobaczyły go przypadkowe osoby i natychmiast zadzwoniły po pomoc.

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej i patrol policji. Przybył również zespół pogotowia. Jak informują obecni na miejscu strażacy z OSP w Wymiarkach, mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

Sprawą zajęła się policja. Funkcjonariusze zdołali ustalić już przebieg i okoliczności zdarzenia. - Mężczyzna oblał się łatwopalną substancją, a następnie podpalił - relacjonuje st. sierż. Aleksandra Jaszczuk, rzecznik policji w Żaganiu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.