Tragedia pod Kożuchowem. Osobówka roztrzaskała się o drzewo. Dwie osoby nie żyją (ZDJĘCIA)

20 maj 2019
(88 głosów)
Autor: 
Tragedia pod Kożuchowem. Osobówka roztrzaskała się o drzewo Redakcja

W tragicznym wypadku na trasie Mirocin Dolny - Kożuchów zginęło dwoje młodych ludzi. Samochód, którym jechali, wypadł z drogi i z dużą siłą uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 20 maja, po godzinie 21:40. Kierujący samochodem osobowym marki Nissan jechał w kierunku Kożuchowa. Nagle tuż przed miejscowością wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Zderzenie było bardzo silne, osobówka została mocno zniszczona.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do dwóch osób uwięzionych we wraku. Niestety młodych ludzi nie udało się uratować. - Była to 18-letnia pasażerka i 19-letni kierowca - mówi sierż. szt. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzecznik nowosolskiej policji.

Wszelkie okoliczności oraz dokładną przyczynę wypadku badają już policjanci z Grupy Dochodzeniowo-Śledczej. - Funkcjonariusze prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora - dodaje Dąbrowicz-Kozłowska. Droga wojewódzka nr 283 na odcinku Mirocin Dolny - Kożuchów jest zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.