RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Bus uderzył w tył ciężarówki w Zielonej Górze. Tworzą się korki

22 maj 2019
(1 głos)
Autor: 
Bus uderzył w tył ciężarówki w Zielonej Górze. Tworzą się korki

Dwa pojazdy zderzyły się na ul. Stefana Batorego w Zielonej Górze w środę, 22 maja, nad ranem. Na miejscu stworzyły się korki.

Ciężarówka oraz bus jechały prawym pasem ruchu w kierunku skrzyżowania z ulicą Źródlaną. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki podjeżdżając pod wzniesienie znacznie zwolnił. Wówczas w jej tył uderzył kierujący busem marki Volkswagen Crafter.

Przód busa został mocno uszkodzony, pękła również szyba. Kierowcy obu pojazdów wyszli z nich o własnych siłach i nie potrzebowali pomocy medycznej.

Samochody zablokowały prawy pas ruchu w kierunku ulicy Energetyków. Na ul. Batorego stworzyły się korki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.