RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Tragiczny wypadek na A2. Osobówka wjechała w tył naczepy ciężarówki

24 maj 2019
(19 głosów)
Tragiczny wypadek na A2. Osobówka wjechała w tył naczepy ciężarówki. OSP Lubrza

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na autostradzie A2 na jezdni w kierunku Warszawy. Samochód osobowy najechał na tył naczepy ciężarówki.

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 maja, około godziny 20 na 51 kilometrze autostrady A2 na odcinku Torzym-Jordanowo. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osób poszkodowanych. Niestety mimo błyskawicznie podjętej akcji ratunkowej, jedna osoba zginęła - to pasażer osobówki.

Ciężko ranny kierowca z samochodu osobowego został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, policja wprowadziła objazdy.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.