Pijany jechał motocyklem. Miał ponad dwa promile

05 czerwiec 2019
(1 głos)
Pijany jechał motocyklem. Miał ponad dwa promile Pixabay.com/Zdjęcie poglądowe

Policjanci z drogówki zatrzymali  pijanego 44-letniego motocyklistę. Mężczyzna jechał jednośladem w Strzelcach Klasztornych i miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

Każdy nietrzeźwy kierowca to potencjalny sprawca niebezpiecznego zdarzenia. Wiedzą o tym doskonale strzeleccy policjanci, którzy codziennie prowadzą liczne kontrole trzeźwości kierowców. Pomimo apeli, działań profilaktycznych Policji, a także informacji w mediach o wypadkach spowodowanych przez pijanych kierowców, nadal zdarzają się osoby, które decydują się wsiąść za kierownicą po alkoholu. Dlatego też policjanci cały czas sprawdzają trzeźwość kierowców.

44-letni mężczyzna, za jazdę pod wpływem alkoholu będzie odpowiadał przed sądem.

Źródło: mł. asp. Tomasz Bartos - KPP w Strzelcach Kraj.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.