Zielona Góra: Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu. Siedział na barierce (FILM)

06 czerwiec 2019
(2 głosów)
Zielona Góra: Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu. Siedział na barierce KMP Zielona Góra/Lubuska Policja

Zielonogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który chcąc popełnić samobójstwo, próbował skoczyć z wiaduktu przy ul. Zjednoczenia. Zanim mężczyzna zdążył się zorientować został błyskawicznie obezwładniony.

We wtorek, 4 czerwca, około godziny 11, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o nieznanym mężczyźnie, który prawdopodobnie ma zamiar popełnić samobójstwo. Informację o tym przekazała partnerka mężczyzny. Na miejsce udali się policjanci służby patrolowej. Gdy dojechali do wiaduktu, zobaczyli mężczyznę siedzącego na barierce z nogami na zewnątrz, odwróconego plecami do ulicy.

Widząc to policjanci zablokowali radiowozem jeden pas ruchu i wysiedli, żeby sprawdzić sytuację. Jeden z policjantów zaczął rozmawiać z mężczyzną, żeby odwrócić jego uwagę, a w tym, czasie drugi przeszedł niezauważony przez barierki i wykorzystując nieuwagę mężczyzny ściągnął go z poręczy zanim ten zdążył się zorientować. Policjanci odjechali z wiaduktu, żeby nie blokować drogi i wezwali do mężczyzny karetkę.

Desperatem okazał się 40-letni mieszkaniec Zielonej Góry. Mężczyzna tłumaczył swój desperacki krok kłopotami rodzinnymi i oświadczył, że czekał na nadjeżdżający pociąg. Policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu, a ponadto znaleźli przy nim puszkę po piwie. 40-latek trafił do izby wytrzeźwień.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.