RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Pożar drzewa po uderzeniu pioruna. 3 zastępy straży pożarnej w akcji! (FILM)

06 czerwiec 2019
(4 głosów)
Pożar drzewa po uderzeniu pioruna. 3 zastępy straży pożarnej w akcji! OSP Cybinka

W czwartek, kilka minut przed godziną 19 przy ulicy Daszyńskiego w Cybince doszło do pożaru pojedynczego drzewa w wyniku uderzenia pioruna. Na miejscu pracowały 3 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Burzliwy czwartek daje się we znaki mieszkańcom województwa lubuskiego, w niektórych regionach strażacy mają pełne ręce roboty. Kilka minut przed godziną 19, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Cybince zostali zadysponowani na ulicę Daszyńskiego, gdzie w wyniku uderzenia pioruna zapaliło się drzewo. Do zdarzenia zadysponowane zostały dodatkowo dwa OSP z Białkowa oraz Grzmiącej. 

Strażacy na miejscu zastali płonącą akację. Podano jeden prąd wody w natarciu, pożar po kilkunastu minutach udało się ugasić a zastępy powróciły do swych macierzystych jednostek.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.