RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Poważny wypadek w Zielonej Górze. "Kierowca wypadł z auta" (ZDJĘCIA)

08 czerwiec 2019
(5 głosów)
Poważny wypadek w Zielonej Górze. "Kierowca wypadł z auta" Redakcja

Poważny wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Jędrzychowskiej przy skrzyżowaniu z Jęczmienną, samochód osobowy wypadł z drogi i rozbił ogrodzenie po czym wpadł na posesję. Siła uderzenia była ogromna, z relacji świadka wynika, iż z pojazdu wypadł kierowca.

W sobotę, 30 minut po północy, na zakręcie ulicy Jędrzychowskiej przy skrzyżowaniu z Jęczmienną doszło do poważnego w skutkach wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi, rozbił ogrodzenie i wpadł na posesję jednego z przydrożnych domów. - Usłyszałem głośny pisk, a potem huk. - relacjonuje jeden ze świadków wypadku. Pomocy, ciężko rannemu kierowcy w pierwszej kolejności udzielali pobliscy mieszkańcy, m.in. obywatele Ukrainy.  - Kierowca wypadł z auta. Uderzenie było tak mocne, że aż rozerwało dach. - dodaje świadek. Powiadomione zostały służby ratownicze.

Na miejscu już po kilku minutach pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 1 w Zielonej Górze. Strażacy rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową u poszkodowanego, liczyły się każde sekundy. Po chwili na miejscu zjawił się specjalistyczny Zespół Ratownictwa Medycznego, ratownicy oraz strażacy wspólnie z lekarzem walczyli o życie ciężko rannego kierowcy. Po około 20 minutach mężczyźnie udało się przywrócić akcję serca, w ciężkim stanie został zabrany do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 207 CC, jadąc od strony centrum miasta w kierunku Zatonia, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w ogrodzenie i wpadł na posesję jednego z przydrożnych domów. Z relacji świadków wynika, że kierowca w wyniku uderzenia wypadł z pojazdu. Samochód jest doszczętnie zniszczony.

Funkcjonariusze policji ustalają, jak doszło do tego zdarzenia. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. 

Godzina 9:55 - Niestety 22-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.