RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Krosno Odrzańskie: Osoba wpadła do Odry, trwają poszukiwania

09 czerwiec 2019
(15 głosów)
Krosno Odrzańskie: Osoba wpadła do Odry, trwają poszukiwania Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w rejonie mostu na rzece Odra w Krośnie Odrzańskim, z relacji świadków osoba miała spaść z konstrukcji do Odry. Na miejscu pracują służby ratownicze, trwają poszukiwania.

W niedzielę, 9 czerwca, po godzinie 19 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał informację o osobie, która rzekomo spadła z mostu do Odry. Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej, strażacy z łodzi oraz brzegu wypatrują osoby w wodzie. Policja ustala szczegóły zdarzenia. 

- Nasze zastępy działają na miejscu, przeszukują brzeg, rzekę. Szukamy tej osoby. - podaje st. asp. Piotr Gabrowski - Oficer Prasowy KP PSP w Krośnie Odrzańskim.

Godzina 22:10 - Straż pożarna zakończyła poszukiwania. Z nieoficjalnych informacji wynika, że był to na szczęście fałszywy alarm. Osoby, które miały przebywać na moście w chwili zdarzenia były widziane w późniejszym czasie na terenie Krosna Odrzańskiego.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.