Cztery auta zderzyły się na wiadukcie w Zielonej Górze. To klasyczne najechanie

14 czerwiec 2019
(2 głosów)
Autor: 
Cztery auta zderzyły się na wiadukcie w Zielonej Górze. To klasyczne najechanie Czytelnik

Na wiadukcie na alei Zjednoczenia w Zielonej Górze najechały na siebie cztery osobówki. Pojazdy całkowicie zablokowały jeden pas ruchu, stworzyły się długie korki.

Kierowca samochodu osobowego marki Renault jechał prawym pasem ruchu w kierunku Przylepu. Kiedy podjeżdżał pod górę, najechał na tył Toyoty, która odbiła się i uderzyła w Nissana. Na koniec ucierpiała jeszcze kolejna Toyota.

Na miejsce wezwano patrol policji z zielonogórskiej drogówki. Wszyscy uczestnicy nie doznali poważniejszych obrażeń i nie potrzebowali pomocy medycznej. W wyniku zdarzenia najbardziej uszkodzony został Renault.

Funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizja drogowa. Sprawcą zostanie prawdopodobnie kierowca Renault. Na czas obsługi kolizji przez policjantów zablokowany jest jeden pas ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.