Nocny pożar pustostanu w Nowej Soli

15 czerwiec 2019
(3 głosów)
Nocny pożar pustostanu w Nowej Soli Redakcja

W sobotę, 15 czerwca przy ulicy Kamiennej w Nowej Soli doszło do pożaru pustostanu. Z ogniem walczyły dwa zastępy nowosolskiej straży pożarnej. Na miejscu czynności prowadzili również funkcjonariusze policji.

Do pożaru doszło po godz. 23. Do walki z żywiołem skierowano dwa zastępy straży pożarnej z jednostki ratowniczo-gaśniczej z Nowej Soli. Po kilku minutach strażakom udało się zatrzymać ogień. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie ma osób poszkodowanych ani ofiar.

Spaleniu uległy dwa pomieszczenia. Prawdopodobnie doszło do celowego podpalenia. 

Oprócz strażaków na miejscu byli policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia przed osobami postronnymi.

Budynek, w którym pojawił się ogień, był już zniszczony wcześniejszymi pożarami. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.