Ciężarówka przewróciła się na S3 pod Świebodzinem. Droga zablokowana

21 czerwiec 2019
(1 głos)
Autor: 
Ciężarówka przewróciła się na S3 pod Świebodzinem. Droga zablokowana Redakcja/archiwum

W piątkowe popołudnie na trasie S3 koło Świebodzina przewróciła się ciężarówka. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Droga w kierunku Gorzowa jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło około godziny 15:30. Na południowym węźle trasy S3 pod Świebodzinem przewróciła się ciężarówka. Mężczyzna kierujący zestawem został zabrany do szpitala. Wiadomo, że obrażenia, których doznał nie zagrażają jego życiu. Pojazd całkowicie zablokował ruch w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Policjanci prowadzą kierowców objazdem przez "starą trójkę".

Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 20:30.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.