Wypadek motocyklisty pod Zieloną Górą. Ranny trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

22 czerwiec 2019
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek motocyklisty pod Zieloną Górą. Ranny trafił do szpitala Redakcja

Motocyklista ranny w wypadku na trasie Cigacice - Zielona Góra. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Mężczyzna kierujący motocyklem marki Suzuki z nieznanych dotąd przyczyn wypadł z drogi na zakręcie. Pojazd wpadł do rowu, gdzie przeleciał jeszcze kilka metrów. Po drodze z motocykla odpadło wiele plastikowych elementów.

Do wypadku zadysponowano służby ratownicze. Strażacy zabezpieczyli motocykl, a zespół pogotowia udzielił pomocy poszkodowanemu. Decyzją lekarza mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia cały czas prowadzą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Początkowo trasa była całkowicie zablokowana. Obecnie wprowadzona została wahadłowa organizacja ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.