Jeleniów: Pożar suchych traw na nieużytkach. W akcji straż pożarna

25 czerwiec 2019
(2 głosów)
Jeleniów: Pożar suchych traw na nieużytkach. W akcji straż pożarna Redakcja

Upalne dni oraz niska suma opadów sprzyjają rozwojowi pożarów lasów, oraz suchych traw na nieużytkach. Tym razem strażacy zostali wezwani do Jeleniowa, gdzie płoną pojedyncze małe drzewka oraz suche trawy.

We wtorek, 25 czerwca, około godziny 12 zielonogórscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru suchych traw na nieużytkach w dzielnicy Zielonej Góry - Jeleniowie. Na miejscu zdarzenia pracują dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 1 w Zielonej Górze, pożar jest już opanowany. Obecnie trwa dokładne przelewanie pożarzyska wodą. Akcję gaśniczą z pewnością utrudnia wysoka temperatura, jaka dziś panuje w naszym regionie.

Przyczyną pożaru było prawdopodobnie celowe podpalenie.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.