Motocyklista jechał 116km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

25 czerwiec 2019
(2 głosów)
Motocyklista jechał 116km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dla policjantów nowosolskiej drogówki wakacje, to czas wytężonej pracy. Wszystko po to, aby było bezpieczniej na naszych drogach. W miejscowości Wrociszów funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli motocyklistę, który jechał z prędkością 116km/h w terenie zabudowanym swoim jednośladem. Za brawurową jazdę stracił tymczasowo prawo jazdy.

W zeszłym tygodniu w miejscowości Wrociszów patrol Ruchu Drogowego zauważył kierującego motocyklem, poruszającego się z dużą prędkością. Po dokonaniu pomiaru okazało się, że kierujący Hondą jechał 116 km/h w terenie zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Za popełnione wykroczenie 43-letni mężczyzna został ukarany mandatem, a także został mu zatrzymany dokument prawa jazdy.

To kolejna osoba, która za swoją brawurową jazdę poniosła konsekwencje prawne. Funkcjonariusze wydziału Ruchu Drogowego każdego dnia dbają o bezpieczeństwo naszych mieszkańców i skutecznie walczą z drogowymi piratami. Letnia aura sprzyja wakacyjnym wycieczkom, jednak warto pamiętać o zdrowym rozsądku, podczas wyjazdów.

Źródło: sierż. szt. Renata Dąbrowicz – Kozłowska - Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.