Samochód stoczył się do jeziora w Zaborze. Prawdopodobnie zawiódł hamulec (ZDJĘCIA)

26 czerwiec 2019
(5 głosów)
Autor: 
Samochód stoczył się do jeziora w Zaborze. Prawdopodobnie zawiódł hamulec Redakcja

Wszystko wydarzyło się w środę, 26 czerwca, w Zaborze koło Zielonej Góry. Nad jeziorem Wapnianki samochód osobowy zjechał wprost do akwenu. Do akcji wezwano strażaków oraz policję.

Właściciel Opla zaparkował pojazd tuż przy jeziorze i poszedł się kąpać. Nagle zauważył, że jego samochód zaczyna toczyć się w kierunku wody. Mężczyzna chciał za wszelką cenę zatrzymać auto, lecz był za daleko.

Samochód całkowicie zniknął pod wodą. Do działań wysłano 3 zastępy straży pożarnej, w tym ratowników z grupy wodno-nurkowej. Trzech płetwonurków zlokalizowało pojazd i podczepiło do niego stalową linkę. Następnie osobówka została wydobyta na brzeg przy pomocy wyciągarki zamontowanej na wozie gaśniczym.

Na miejsce przybył jeszcze patrol policji. Przypuszcza się, że w osobówce zawiódł hamulec ręczny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.