Zaginął 40-letni Dominik Dowhań. Szuka go wschowska policja

27 czerwiec 2019
(3 głosów)
Autor: 
Zaginął 40-letni Dominik Dowhań. Szuka go wschowska policja KPP Wschowa

Policjanci ze Wschowy prowadzą poszukiwania za zaginionym 40-letnim Dominikiem Dowhań. Mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił. Funkcjonariusze proszą o kontakt każdą osobę mającą informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu 40-latka.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, 15 czerwca. Od chwili kiedy wyszedł z domu nie nawiązano z nim żadnego kontaktu.

- Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt osobisty bądź telefonicznie z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie – nr 65 540 82 50 lub 65 540 82 11 - informuje asp. Paweł Rypiński, Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost - ok. 170 cm
  • Szczupła budowa ciała
  • Włosy - krótkie, ciemny blond

Zaginiony ubrany był w krótkie spodnie granatowo-białe w kratę, granatową koszulkę z krótkim rękawem oraz klapki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.