RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Wszedł do sklepu z siekierą w ręce i zażądał piwa

01 lipiec 2019
(2 głosów)
Wszedł do sklepu z siekierą w ręce i zażądał piwa Lubuska Policja

Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę na osiedlu Piaski w Gorzowie. 47-letni mężczyzna wszedł nad ranem do osiedlowego sklepu z siekierą w ręce i zażądał piwa. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, został zatrzymany przez policję.

Wszystko działo się w sobotni poranek 29 czerwca po godz. 6 rano w jednym z osiedlowych sklepów przy ul. Sczanieckiej na osiedlu Piaski w Gorzowie. Do sklepu wszedł mężczyzna z siekierą w ręce. O całym zdarzeniu poinformował nas czytelnik Remigiusz.

- Do osiedlowego sklepu wszedł mężczyzna, który trzymał siekierę w ręce. Mężczyzna zażądał, aby ktoś kupił mu piwo. Jedna z klientek znajdująca się w sklepie kupiła piwo i dała je mężczyźnie. Wówczas mężczyzna opuścił sklep – mówi portalowi gorzowianin.com Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Pracownice sklepu od razu wezwały policję. Patrol, który pojawił się na miejscu zebrał niezbędne informacje i zaczął szukać 47-latka z siekierą. Mężczyzna został zatrzymany kilka ulic dalej.

- Policjanci zatrzymali mężczyznę z siekierą kilka ulic dalej. 47-letni mieszkaniec Gorzowa był pod wpływem alkoholu, jednak podczas zatrzymania nie był agresywny i wykonywał polecenia policjantów. Miał w swoim organizmie ponad 1 promil alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie skierowany na badania psychiatryczne. Decyzją lekarza 47-latek pozostał w zakładzie psychiatrycznym – opowiada Sławek.

Źródło: gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.