Samochód osobowy dachował na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana

04 lipiec 2019
(1 głos)
Samochód osobowy dachował na S3 pod Zieloną Górą. Droga zablokowana Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na odcinku S3 z Sulechowa do Zielonej Góry. Na miejscu pracują już służby ratownicze, droga jest zablokowana.

W czwartek, 4 lipca, około godziny 9:30 na trasie S3, na odcinku z Sulechowa do Zielonej Góry, na wysokości Zawady dachował samochód osobowy. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały służby ratownicze, na czas działań zablokowano ruch w kierunku Zielonej Góry. Nie wiadomo ile osób jest poszkodowanych, na miejscu swoje czynności prowadzą funkcjonariusze policji. 

Droga będzie zamknięta do godziny 12. Policja wprowadziła objazdy tzw. Starą Trójką przez Cigacice. Niestety, tutaj również występują ogromne utrudnienia, kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość.

Godzina 10:15 - Na tzw. Starej Trójce jadąc z Sulechowa do Zielonej Góry, tworzy się blisko dwukilometrowy korek, który sięga już miejscowości Nowy Świat.

Godzina 13:30 - Ruch odbywa się płynnie, bez utrudnień. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, nikt nie został poszkodowany.

Godzina 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.