Tragiczny pożar w Nowej Soli. W budynku znaleziono ciało 70-latka

06 lipiec 2019
(2 głosów)
Tragiczny pożar w Nowej Soli. W budynku znaleziono ciało 70-latka Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Pożar wybuchł w jednym z budynków przy ulicy Długosza w Nowej Soli. Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej. Z budynku ewakuowano jedną osobę, niestety mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

W sobotę, 6 czerwca, w jednym z pomieszczeń domku jednorodzinnego przy ulicy Długosza w Nowej Soli wybuchł pożar. Dowódca Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowej Soli zadysponował do zdarzenia 4 zastępy straży pożarnej. Strażacy przybyli na miejsce rozpoczęli akcję gaśniczą oraz przeszukali pomieszczenia budynku. Niestety w jednym z pomieszczeń budynku znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. 

- Do pożaru doszło w jednym z pomieszczeń budynku jednorodzinnego. W środku znaleziono osobę poszkodowaną, którą ewakuowano. Niestety próba reanimacji nie powiodła się. - podaje kpt. Tomasz Lewandowski - Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Nowej Soli.

Niestety mimo podjętej reanimacji oraz wysiłku ratowników, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 70-letniego mężczyzny. Prawdopodobną przyczyną śmierci był zatrucie dymem. 

Na miejscu zdarzenia trwają czynności wyjaśniające jak doszło do tego tragicznego pożaru. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.