Poważny wypadek motocyklisty. Jednoślad rozpadł się na części (ZDJĘCIA)

08 lipiec 2019
(1 głos)
Poważny wypadek motocyklisty. Jednoślad rozpadł się na części Redakcja

Poważny wypadek motocyklisty na tzw. starej trójce pod Zieloną Górą. Motocykl rozpadł się na części. Ranny mężczyzna trafił do szpitala w Zielonej Górze.

W poniedziałek, 8 lipca, około godziny 12, do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące motocyklisty, który wypadł z drogi na tzw. starej trójce na odcinku z Raculi do Nowej Soli. Na miejsce zadysponowoano dwa patrole policji oraz dwa zastępy straży pożarnej. Przybyli na miejsce strażacy udzielali pomocy rannemu mężczyźnie do czasu przyjazdu pogotowia. 

Podczas gdy strażacy udzielali pomocy motocykliście, funkcjonariusze policji zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz poczynili pierwsze ustalenia dotyczące tego zdarzenia. Motocyklista jadąc w kierunku Nowej Soli, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i upadł na fragmencie pasa zieleni oddzielającego drogę ekspresową S3 od starej trójki. Motocykl rozpadł się na części. 

- Motocyklista jest trzeźwy. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Ranny mężczyzna trafił do szpitala w Zielonej Górze, w miejscu zdarzenia wystepują utrudnienia w ruchu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.