2-latek zamknął rodziców na balkonie

08 lipiec 2019
(1 głos)
2-latek zamknął rodziców na balkonie gorzowianin.com

Do nietypowej interwencji doszło w poniedziałek przy ul. Wiedeńskiej w Gorzowie. Na balkonie zostali zamknięci rodzice 2-letniego chłopca, którzy wyszli na zewnątrz na papierosa. Dziecko zatrzasnęło drzwi, ale nie potrafiło już ich otworzyć. Na miejsce została wezwana policja i straż pożarna.

Wszystko działo się w poniedziałek 8 lipca około godz. 11.30 w bloku przy ul. Wiedeńskiej. Na balkonie na trzecim piętrze zostali uwięzieni rodzice, natomiast w mieszkaniu pozostało 2-letnie dziecko.

- 2-letni chłopiec zatrzasnął drzwi balkonowe, kiedy rodzice wyszli na balkon na papierosa. Niestety dziecko nie potrafiło już ich otworzyć i wpuścić rodziców do środka – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej. Dlatego też na miejsce została wezwana policja oraz straż pożarna, w tym wóz strażacki z drabiną. Strażacy, którzy dotarli na miejsce, rozstawili podnośnik i dostali się na balkon na którym znajdowali się uwięzieni rodzice.

- Strażakom udało się bezinwazyjnie otworzyć okno balkonowe i wpuścić rodziców do mieszkania, w którym znajdowało się dziecko. Na szczęście skończyło się tylko na strachu – komentuje Mądry.

Źródło: gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.