2 osoby zginęły w zderzeniu z cysterną. Nagranie z momentu wypadku

10 lipiec 2019
(61 głosów)
2 osoby zginęły w zderzeniu z cysterną. Nagranie z momentu wypadku Redakcja

Dwie osoby nie żyją, a jedna została ranna - to bilans poważnego wypadku, do którego doszło w Gronowie koło Krosna Odrzańskiego. Samochód osobowy zderzył się z cysterną. Droga przez wiele godzin była zablokowana.

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 9 lipca, około godziny 20:00. Na odcinku drogi krajowej numer 32 na wysokości Gronowa samochód osobowy marki BMW zderzył się z ciężarówką. Z osobówki praktycznie nic nie zostało, a ciężarówka przewróciła się na bok. W cysternie przewożony był olej rzepakowy. - To był ogromny huk, zupełnie jak jakaś bomba. Wybiegliśmy zobaczyć co się stało. - relacjonuje mieszkaniec Gronowa.

Na miejscu przez kilka godzin pracowało wiele zastępów straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrole policji z drogówki. - W wyniku wypadku śmierć poniosły dwie osoby jadące BMW. - informuje asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim. Osobówką miała jechać para młodych ludzi w wieku 20-25 lat. Ponadto poszkodowany został kierowca ciężarówki. Mężczyzna trafił do szpitala. 

Do naszej redakcji trafił film z kamery samochodowej, na którym zarejestrowany jest moment wypadku. Na nagraniu widać, że samochód osobowy marki BMW zjeżdża na przeciwny pas ruchu wprost pod prawidłowo jadącą ciężarówkę. Zderzenie było potężne, na drogę rozsypało się wiele elementów z rozbitych pojazdów. Osobówka i ciężarówka wypadły z drogi. 

Poniżej film z momentu wypadku. 

Film: internauta

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.