Policja wyjaśnia przyczyny tragicznego wypadku pod Krosnem Odrzańskim (FILM)

11 lipiec 2019
(3 głosów)
Policja wyjaśnia przyczyny tragicznego wypadku pod Krosnem Odrzańskim Fot. KPP Krosno Odrzańskie

Policja i Prokuratora z Krosna Odrzańskiego wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na Drodze Krajowej numer 32 w miejscowości Pław. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym śmierć poniosły dwie młode osoby. Prowadzone postępowanie ma wyjaśnić dokładny przebieg.

We wtorek, 9 lipca, około godziny 20, krośnieńscy policjanci zostali poinformowani o wypadku na Drodze Krajowej numer 32 w miejscowości Pław. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze ruchu drogowego, strażacy, a także grupa śledczych i prokurator. Droga była nieprzejezdna do wczesnych godzin rannych, policjanci zorganizowali objazdy.

- W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką zginęły dwie osoby podróżujące bmw – kobieta i mężczyzna w wieku 25 lat. Ciała zostały decyzją prokuratora zabezpieczone do sekcji zwłok. - podaje asp. szt. Justyna Kulka, Oficer Prasowy KPP w Krośnie Odrzańskim. 

Policjanci bardzo długo i szczegółowo zabezpieczali ślady na miejscu wypadku. Funkcjonariusze próbowali ustalić dokładny przebieg zdarzenia, pojawiło się kilka wersji. Na ten moment nie można dokładnie określić przyczyny wypadku, do sprawy powołany został biegły. Pomocne okażą się zeznania kierowcy ciężarówki, który po wypadku trafił do szpitala. W sprawie są również przesłuchiwani świadkowie.

Policjanci otrzymali również nagranie z wideo rejestratora, które trafiło anonimowo do naszej redakcji. Film ukazujący moment wypadku jest kluczowy dla sprawy. - Czynności są prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim. - dodaje asp. szt. Justyna Kulka.

Poniżej zamieszczamy nagranie z momentu wypadku.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.