Osobówka zderzyła się z ciężarówką, ranne dwie osoby. DK92 zablokowana!

11 lipiec 2019
(1 głos)
Osobówka zderzyła się z ciężarówką, ranne dwie osoby. DK92 zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło na Drodze Krajowej numer 92 na wysokości miejscowości Myszęcin. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, ranne zostały dwie osoby. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana!

W czwartek, 11 lipca, o godzinie 16 na Drodze Krajowej numer 92 na wysokości miejscowości Myszęcin doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby.

Na miejscu pracują policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny wypadku.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, wprowadzono objazdy m.in. przez Lutol Suchy. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.