Tragiczny wypadek dwóch motocyklistów. Jedna osoba nie żyje

11 lipiec 2019
(3 głosów)
Tragiczny wypadek dwóch motocyklistów. Jedna osoba nie żyje Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do tragicznego w skutkach wypadku dwóch motocyklistów doszło na ulicy Północnej w Kostrzynie nad Odrą. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba.

W czwartek, 11 lipca, około godziny 21, na ulicy Północnej w Kostrzynie nad Odrą doszło do poważnego wypadku dwóch motocyklistów. W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn kierujących jednośladem zginął na miejscu, drugiemu motocykliście była udzielana pomoc medyczna. 

- Na miejscu pracują policjanci, będą przeprowadzone oględziny. - podaje podkom. Maciej Kimet z Biura Prasowego KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

Funkcjonariusze prowadzą swoje czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.