Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

12 lipiec 2019
(4 głosów)
Autor: 
Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Energetyków i Elektronowej w Zielonej Górze. Do szpitala zostanie przetransportowana jedna osoba. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w piątek, 12 lipca, po godzinie 17:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Mitsubishi Colt wyjeżdżała z parkingu pasażu handlowego. Na skrzyżowaniu uderzył w nią kierowca Skody Fabia, który jechał w kierunku ulicy Batorego. Zderzenie było na tyle silne, że w Skodzie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy straży pożarnej i podstawowy zespół pogotowia. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy i rozlane płyny eksploatacyjne, a ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanej kierującej. Kobieta zostanie prawdopodobnie przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Na ulicy Energetyków występują utrudnienia w ruchu. Szybko stworzyły się korki. Swoje czynności cały czas prowadzą policjanci z drogówki, którzy ustalą dokładny przebieg zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.