Żagań: Pędził ponad 100 km/h, bo śpieszył się na wesele. 21-latek stracił prawo jazdy

14 lipiec 2019
(2 głosów)
Autor: 
Żagań: Pędził ponad 100 km/h, bo śpieszył się na wesele. 21-latek stracił prawo jazdy KWP Gorzów Wlkp.

21-letni kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości. Mężczyzna pędził 105 km/h, bo jak tłumaczył policjantom, spieszył się na wesele.

W czwartek, 11 lipca, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Żaganiu pełnili służbę w miejscowości Mycielin (pow. żagański). Funkcjonariusze sprawdzali prędkość przejeżdżających samochodów przy użyciu laserowego miernika.

W trakcie działań mundurowi zatrzymali 21-letniego kierowcę Citroena. Mężczyzna jechał 105 km/h w terenie zabudowanym, czyli przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h. - Mężczyzna próbował tłumaczyć swoje nieodpowiedzialne zachowanie tym, że śpieszy się na wesele - informuje st. sierż. Aleksandra Jaszczuk, rzecznik żagańskiej policji.

Kierowca stracił prawo jazdy. Ponadto został on ukarany mandatem i otrzymał 10 punktów karnych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.