Kolejny zatrzymany poszukiwany europejskim nakazem aresztowania oraz trzema listami gończymi

24 lipiec 2019
(1 głos)
Kolejny zatrzymany poszukiwany europejskim nakazem aresztowania oraz trzema listami gończymi Pixabay

Dzielnicowy wraz policjantami kryminalnymi z Gorzowa Wlkp. zatrzymali 34-latka, który ukrywał się przed organami ścigania w małej wsi pod Gorzowem. Podejrzany był poszukiwany europejskim nakazem aresztowania oraz trzema listami gończymi za liczne kradzieże i oszustwa. Do więzienia trafił na ponad rok

W poniedziałek, 22 lipca dzielnicowy z II Komisariatu Policji w Gorzowie Wlkp. pełnił służbę w swoim rejonie, na terenie jednej z podgorzowskich wsi. Otrzymując zgłoszenie, pojechał pod wskazany adres, gdzie miało dojść do nieporozumienia pomiędzy matką a synem. Dzielnicowy, który bardzo dobrze zna nie tylko swój teren, ale również mieszkańców zorientował się, że jednym z uczestników nieporozumienia może być poszukiwany mężczyzna. O tym fakcie poinformował kryminalnych, którzy wsparli go w działaniach. Podejrzenia dzielnicowego okazały się słuszne. W mieszkaniu znajdował się 34-letni mężczyzna, który w policyjnych systemach figurował jako poszukiwany europejskim nakazem aresztowania oraz trzema listami gończymi. Ukrywał się on przed organami ścigania, aby uniknąć kary więzienia za liczne kradzieże i oszustwa. Policjanci zatrzymali 34-latka, który najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

Źródło: podkom. Marzena Śpiewak Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.